PRABANGŪS APARTAMENTAI

Ypač erdvūs, dviejų kambarių (40 kvm) modernūs apartamentai – stilingam bei komfortiškam Jūsų ir Jūsų šeimos poilsiui, romantiškoms atostogoms. Taip pat puikiai tiks asmeninėms šventėms ar tiesiog ypatingoms akimirkoms įamžinti.

Apartamentų miegamajame King-size lova, iš čia panoraminiai langai atsiveria į erdvią 50 kvm jaukią terasą, suteikiančią pajūrio gamtos pojūtį visai čia pat, neišlipus iš lovos. Erdvi svetainė su komfortiškai įrengta virtuvės zona, kurioje viskas ko reikia jūsų jaukioms akimirkoms. Vonios kambarys, kuriame erdvus dušas – Jūsų patogumui su reikalinga vieta daiktams susidėti bei reikalingiausiais dušo reikmenimis. Visa tai erdvioje patalpoje, tad spaustis tikrai nereikės.

Terasoje saulės gultai, lauko kepsninė. Galėsite mėgautis vasaros metu taip visų pamėgtais griliaus patiekalais. Taip pat iš terasos atsiveria vaizdas į pajūrio gamtq, nuostabius jos saulėlydžius. Visai šalia tavęs – tik ošianti jūra, pušynas ir paukščių orkestras.

Skoningai dekoruotos, net smulkiausios, profesionalios dizainerės apgalvotos detalės pabrėžia apartamentų pranašumą ir suteikia absoliučios prabangos, laisvės ir ramybės pojūtį. Tai didelė ir atvira erdvė, kuri leis Jums jaustis kaip namuose, tik su išskirtinės prabangos prieskoniu.

Viskas, ką jums reikia padaryti – tai atsipalaiduoti, mėgautis poilsiu, artimųjų kompanija, pajūrio gamta ir nesibaigiančiu “natural white noise” kasdien.